Fantastisk innsats i dag i buldrekonken. Ida-Sofie Brechan vant dameklassen med 12 flasher og 18 topper. Asbjørn Rekkebo vant herreklassen med 33 flasher og 34 topper.  De får et par OCUN klatresko i premie.

Uttrekkspremier ble vunnet av:

  • Nils Sellgsen, Ocun Klatresko
  • Isak Hoel, Ocun Klatresko
  • Anna Knutsen, Kalkbag og kalk
  • Henrik Furstenberg, Kalkbag og kalk
  • Eirik Sekkesæter, Kalkbag og kalk
  • Hogne Håskjold, Kalkbag og kalk
  • Morten Tvedt, Kalkbag og kalk

Her er fullstending resultatliste:

PlassNavnFlashTopp
1Ida-Sofie 1218
2Elise Hall1011
3Eirin Æsøy912
4Lise Støver 99
4Anna Knutsen 99
6Malene Hovdenak Sylte 810
6Heidi Randel 810
8Borghild Moe 89
9Michelle Johansson 79
10Mari Fosbæk Eriksen 77
PlassNavnflash topp
1Asbjørn Rækkis3334
2Mantas V.2933
3Olliver M. Gautvik 2629
4Matthias Rosch2331
5Thomas Indelkafer 2227
6Sigurd Kalvik 2128
7Eirik Sekkesæter 2126
8Christian Eliasen 2125
9Save Kristiansen 2023
10Are Ryvarden1819
11Almar Veim Brandal1726
12Henrik Furstenberg1723
13Brage Birkelund Olsen 1718
14Jonas Marelids Saari1619
15Magnus Furstenberg 1416
16Øystein Krog 1319
17Isak Hoel 1317
18Niklas Engebrektsen1313
19Martin Bergene Johansen 1217
20Andreas Knutli 1214
20Anton Chrvickchank1214
22Daniel Barajas 1117
23Steffen Dlekkar 1113
23Sverre Gulbrandsen 1113
25Magnus Sumstad 1112
26William Naylor 1017
27Nils Sellgsen 1016
28Martin Andersen 1015
28Kristian Bjørnland 1015
30Jan-Henrik Thorsen 1012
30Erlend Melbye 1012
32Bjørn Solem1011
32Svein Olav Olden 1011
32Olav Ljøkel 1011
32Fredrik von der Lippe 1011
36Håvard Håskjold 1010
36Hogne Håskjold 1010
36Håvard Ledang Storrø 1010
39Henrik Karlsen910
39Morten Tvedt 910
39Sigurd Hopsmo Jakobsen910
42Are Dragsten 99
43Henrik Johansen 814
44Gonzalo Almanzea811
44Andrea Canova Calori811
46Hans Petter Wollebæk88
47Magnus Irgens 710
48Eirik Salberg Pedersen 79
48Andreas H. Akselsen 79
50Anders Njøs Sindre66
51Kurt Østhus Krogh 56
52Elias Bratti Sørensen45
52Ole Martin Hagen 45
54Gustav Krogh44
54Morten Dalsvåg 44
56Peter Rekdal33
57Lennart22